Hindistan asıllı güzel oyunculardan Priyanka Chopra geçmiş olduğumuz ay harika bir düğün ile birlikte dünya evine girmiş oldu. Hindistan’da gerçekleştirilen düğünden sonra 2 defa daha düğün yapmış olan Chopra, bu defa ise çok ünlü bir otel içerisinde resepsiyon gerçekleştirdi.

Geçmiş olduğumuz ay içerisinde çok mükemmel bir düğün ile dünya evine girmiş olan ünlü oyunculardan Priyanka Chopra ile birlikte şarkıcılardan Nick Jonas deyim yerinde ise düğün yapmaya hiç bir şekilde doyamadılar. Düğünle ilgili kutlamalarını bitirememiş olan yıldız adeta bir festival havası ile kutlamalar gerçekleştirmekte.

Bollywood oyuncularından biri olan Priyanka Chopra ve de Amerikalı şarkıcılardan Nick Jonas, Hindistan’da gerçekleştirmiş oldukları harika düğünlerinden hemen sonra balayına çıkmış, döndüklerinde ise 2. defa düğün yapmışlardı. Daha sonra 3. defa düğün yapmış olan bütün Hollywood ünlülerinin katılmış olduğu davetten hemen sonra şimdi ise 4. defa Hindistan’da yer alan Delhi’de bulunan Taj Palace içerisinde özel bir resepsiyon gerçekleştirdiler.

Devlet başkanları ile birlikte Hollywood ünlülerinin ve yakın olan dostlarının katılmış olduğu bu resepsiyonda Dior imzasına sahip kırmızı renkli bir elbise giymiş olan Priyanka, kıyafetini ise Chopard markasına sahip mücevherler ile kombinlemiş oldu. 36 yaşında bulunan aktrisin stilisti olan Mimi Cuttrell’de bugün, Priyanka’nın resepsiyon esnasında giymiş olduğu elbisenin resmini paylaştı. Dior markasına sahip elbise ünlü durumdaki oyuncu ve eski dünya güzeli seçilen Priyanka için özel bir şekilde hazırlandı.