Mahsun Kırmızıgül, senaryosunu kendisi yazarak bir de yönetmen koltuğunda oturmuş olduğu filmlerinden Mucize 2 Aşk, geçmiş olduğumuz hafta içinde sinemaseverlerle buluşmuş oldu.

Engelli bir tane adam olan Aziz’le görücü usulünce evlenmiş durumdaki karısı Mızgin’in yaşamlarının açık bir şekilde ele alınmış olduğu bu film Kırmızıgül ile birlikte film ekibinin gişeler üzerinde yüzünü güldürmüş oldu. 7 gün içerisinde 12 milyon 682.808 Türk Lirası tutarında bir hasılat elde etmeyi başaran filmiyle ilgili olarak 14 senenin ardından mikrofon başına geçmiş olan Kırmızgül, müziği de hiç bir şekilde bırakmamış olduğunun sinyalini vermiş bulundu.

Kırmızıgül, kendisiyle birlik ekibini gişe içerisinde memnun etmeyi başaran filmiyle ilgili olarak; ”Çok uzun ve fazlasıyla zahmetli bir şekilde gerçekleştirilen çalışmaların ardından Mucize 2Aşk isimli filmle ilgili seslendirmiş olduğum ”Yoksun Sen” adlı eserimle sizlerin karşısındayım. Prag senfoni çalmış oldu ve ben ise ilk defa 14 senenin ardından mikrofon başına geçmiş oldum” ifadelerini yazarak not eklemiş olduğu bu videoda hünerlerini sergilemiş bulundu.

Filmi amacıyla tam tamına 14 senelik bir aranın ardından mikrofon başına geçmiş olan Mahsun Kırmızıgül’ün bu paylaşımı fazlasıyla beğeni almış oldu ve takipçileri ise onu tekrardan albüm çıkartması hususunda yüreklendirmeye çalışmaya başladı.