Şarkıcılar arasındaki Demir’in Yaşar Kekeva Plakçılıktan çıkmış olan albüme de ismini veren, söz ile müziğin kendine ait olduğu, sonbahar mevsiminin hüznünü yansıtmakta olan ‘Razıyım Gel’ isimli ilk klip çekilmiş olan şarkısı oldu. Youtube üstünden yayın gerçekleştiren Netd kanalında gösterime girmiş olan klibin yönetmenliğini ise Mustafa Şen üstlenmiş oldu. Klip izleyen ile dinleyenlerden tam  bir not almayı başardı.

Klip çekimleri esnasında fazlasıyla profesyonel bir ekiple çalışmakta olduklarını ifade eden şarkıcı Demir, çekimlerin 1 gün sürmüş olduğunu ifade etti.

Demir’in ilk çıkarttığı  ve klip çektiği Razıyım Gel  isimli parçasına dinleyenler ve sanatçı arkadaşları tarafından olumlu pek çok yorum geldi. ”Barış Adında Çocuk 1” ile ”Barış Adında Çocuk 2” isimli albümleriyle birlikte isminden  sık bir şekilde söz ettirmeyi başaran Barış Bilgili tarafından da çok olumlu yorumlar yapıldı. Şarkıyı

dinlemiş olanların olumlu yöndeki yorumları ise gözlerden hiç bir şekilde kaçmadı.

Dinleyenler için şimdiden 2ç bir kliple ilgili müjde vermiş olan Demir, ikinci klip çalışmasının yakında başlayacak olduğunu açıkladı. İlk klibe yapılmış olan olumlu yorumlardan dolayı ikinci bir klip çekme konusunda istekli bir duruma geldikleri konusunda da açıklamalar gerçekleştirdi. Çalışmaları hız kesmeden devam edeceğini ifade eden Demir yine tamamen bir profesyonel çalışmaya müzikseverlerin karşısına çıkmak için hazırlanıyor.