Kanal D kanalı içerisinde en sevilen dizilerden biri olan ”Arka Sokaklar” isimli filmin ekibi dizinin 500 bölümlük başarısını kutlayabilmek amacıyla önceki akşam üstü Taksim’de yer alan People içinde bir araya gelmiş oldu.

Geceye ise usta yapımcı ve sinemacı Türker İnanoğlu ilk sırada olmak üzere bütün dizi ekibiyle birlikte Kanal D kanalının yöneticileri katılım gerçekleştirdi. 13 sezondan beri ekranda bulunan reyting 1. olmayı başaran dizinin başarısından dolayı Kanal D kanalının Genel Müdürü görevinde bulunan Murat Saygı, İnanoğlu’na da teşekkür plaketini verdi. ”7’den 70’e kadar gitmiş olan bir başarının mükafatıdır bu” ifadelerine yer veren Türker İnanoğlu, hemen sonrasında bütün ekiple beraber 500. bölüm pastasını kesti. Geceye ise Cenk Eren şarkıları ile birlikte bir renk katmış oldu.

Son bölümde neler oldu?

Arka Sokaklar isimli dizi ekranlara gelmiş olan son bölümü ile birlikte izleyicilerine nefes kesmiş olan dakikalar yaşatmayı sürdürdü. Dizinin yayınlanmış olan son bölümü içerisinde Hakan Şaban’la beraber Nizam’ın yanına gitmek için hazırlandı. Emniyet içerisinden almış oldukları parayla uyuşturucu takası gerçekleştirecekler. Hakan’ın yaşamı çok ciddi bir biçimde tehlikedeydi. Son bölümün hemen sonrasında yeni bölümün fragmanı merak edilmiş oldu. Arka Sokaklar isimli dizinin yeni bölümle ilgili fragmanı ise halen yayınlanmadı.