Denizli ilinin Merkezefendi Belediyesi tarafından yapımı bitirilmek üzere olduğu açıklanan Merkez Kütüphane amacıyla oluşturulmuş üye kayıt sistemi, resmi internet sitesi resmi bir şekilde hizmete girdi.

Merkezefendi Belediyesi’nin vizyon niteliğindeki projelerinden biri olan Merkez Kütüphane içerisinde çalışmalarda sona yaklaşmışken, üye kayıtları da resmi bir şekilde başladı. Merkez Kütüphane amacıyla oluşturulmuş olan üye kayıtı sistemi, resmi internet sitesi de açıldı. Merkezefendi Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Muhammet Subaşıoğlu ise online durumdaki üye kaydını, sitede yer alan formu doldurup bitirdi.

Denizlilileri üye olmaları için davet etmiş olan Başkan Subaşıoğlu; ”Merkezefendi Belediyesi olarak gelecek günlerde açılışını yapacağımız Merkez Kütüphanemiz için üyelik kaydımı az önce yaptım. Merkez Kütüphanemizin olanaklarından yararlanmak amacıyla kesinlikle internet üstünden kayıt yapılması gerekli. Tüm hemşerilerimizi Merkez Kütüphanemize üyelik konusunda kayıt olmak için davet etmekteyim. Merkez Kütüphanemiz Denizli ilimize ve ülkemize de hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Merkezefendi Belediyesi’nin tarafından ilçeye kazandırılmış olan bu Merkez Kütüphane ise, ‘‘Sign Of The City Awards’’ ismine sahip olan organizasyon içinde ‘‘En İyi Hizmet Yapıları’’ kategorisinin içerisinde ‘‘Devam Eden En İyi SosyoKültürel Yapı’’ dalı için ‘‘Jüri Özel Ödülü’’nün de sahibi olmayı başarmıştı. Üye kayıtlarının açılmasıyla birlikte çok fazla kişinin üyelik yapması konusunda beklentiler var.