Survivor 2021 hiç bir şekilde kesmeden sürüyor. Ekrana gelmiş olan en son bölüm esnasında yarışmacılar marketle beraber dokunulmazlık oyunuyla alakalı karşı karşıya gelmiş oldu. Bunun ardından da eleme adayı çıkartmak amacıyla yarışmacılar konseye gelmiş oldu. Acun Ilıcalı burda hem yarışmacılar için hem ise izleyiciler için büyük sürprizini açıklamış oldu. Ilıcalı, Survivor birleşmeyle alakalı partiye gelecek dünya çapındaki ünlü şarkıcıyı Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğunu ifade etti.

Survivor birleşme partisi için sadece sayılı günler kalmışken Acun Ilıcalı detayları da açıklamaya başladı. Daha önce gerçekleşen konseyde ardımızda bırakmış olduğumuz senenin şampiyonu Cemal Can’ın DJ olarak partiye gelecek olduğunu ifade eden Ilıcalı yeni detayları da son gerçekleşen konsey esnasında vermiş oldu. Yarışmacılar için yarın tam olarak hangi ünlü ismin birleşme partisine katılacak olduğunu belirteceğini de söyleyen Ilıcalı, seyircilerin de bugün Instagram hesabı üzerinden bu kişiyi öğrenebilecek olduklarını ifade etti.

Instagram hesabı üzerinden paylaşıma bulunan Acun Ilıcalı birleşme partisi için Jason Derulo’nun gelecek olduğu konusuna duyuru yaptı. Ilıcalı yapmış olduğu paylaşım içerisinde şu ifadelere yer veri: Swalla ile birlike Savage Love şarkılarının arkasında yer alan büyük isim, dünya çapında ünlü şarkıcılaran Jason Derulo, Survivor birleşme partisi esnasına sahne almış olacak ve en sevilen şarkılarını da seslendirmiş olacak.