Acun Ilıcalı’yla uzun seneler boyunca sevgili olan ve evlendikten sadece 15 ay sonrasında tek bir celsede boşanma kararı alan Şeyma Subaşı, daha sonrasında kızı Melisa’yı babasına bıraktı ve yurt dışında yaşamını sürdüren sevgilisi Guido Senia’nın yanına gitme kararı aldı. Kızı ile ayrı kalmış olan Subaşı, Acun Ilıcalı’nın kızları ile vermiş olduğu bu poza da sessiz kalmadı.

Kızlarıyla birlikte yeni seneyi evleri içerisinde karşılaşmış olan Acun Ilıcalı, Intagram hesabı üzerinden kızları ve yeğenleriyle çekildiği bir fotoğrafını paylaşıp ”Yeni seneyi karşıladık, 2020 senesi herkes için mutluluk getirsin” ifadelerine yer verdi. Fotoğraf içerisinde kızı Melisa’nın gözlerinin kapalı durumda çıkmış olduğunun farkına varan Subaşı da ”Melisa’nın gözü kapalı” ifadelerine yer vererek üzgün ve aynı zamanda kahkaha atmakta olan bir emoji ekledi. Subaşı’nın bu yazmış olduğu yorumuna eklediği kırmızı kalpler de dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil. Ilıcalı da Subaşı’nın kalp kullanarak yazmış olduğu yorumuna halen bir yanıt vermedi.

Şeyma Subaşı’nın yapmış olduğu bu yorumunu görmüş olan yüzlerce sayıdaki sosyal medya kullanıcısı da Subaşı’ya yanıt olarak ”Annesinin gözü fazlasıyla açık” yorumunun yanı sıra ”Abla o yol artık geçti bir daha hiç bir şekilde dönemezsin sen Acun abiye. Yanlış sadece bir defa yapılır” ifadelerine yer verdi.