Kıvrımlı bir durumdaki bedeni sayesinde tanınmış olan Grammy ödüllü ve dünya çapında üne sahip İngiliz asıllı şarkıcılardan Adele, vermiş olduğu kilolardan hemen sonrasında yeni görünümü ile gündeme geldi. 31 yaşında bulunan ünlü şarkıcının, nisan ayı içerisinde eşi Simon Konecki’den boşanm işleminden hemen sonra 20 kilo vermiş olduğu bilgisine ulaşılmıştı. Ünlü durumdaki şarkıcı 1 senelik bir zaman diliminde ise tam tamına kırk beş kilo vermiş oldu.

Ünlü durumda bulunan şarkıcının geçmiş olduğumuz ortaya çıkmış olan Karayipler’de yer alan Anguilla bölgesi üzerinde çekilmiş yeni görüntülerine bakıldığında daha da çok zayıflamış olduğu fark edildi. Ünlü şarkıcılardan Harry Styles ve ayrıca TV sunucularından James Corden ile beraber tatil yapmaya devam eden Adele’in sahil üzerinde çekilmiş fotoğrafları içerisinde çok daha farklı biri gibi görünüyor olması çok fazla dikkat çekmiş durumda.

1 senede içinde yudum yudum erimiş olan herkes tarafından sevilen şarkıcının eğilip vermiş olduğu pozda ise zayıflamaktan dolayı sarkmış göğüsleri kendisini takip edenlerin dikkatinden hiç bir şekilde kaçmış değil.

Brezilya asıllı kişisel bir durumdaki antrenörlerden Camila Goodis, Adele’in kilo vermiş olmasının arkasındaki kişi şeklinde öne çıkmış durumda. İngiliz The Sun isimli gazeteye konuşma gerçekleştiren Goodis, Adele’in fazla bir şekilde spor yapmayı sevmemekte olduğunu ifade ederek, zayıflığının %90’lık bir sevideye diyet yapmasından kaynaklanmakta olduğunu ifade etti.