Victoria’s Secret melekleri arasında yer alan Candice Swanepoel, 5 ay öncesinde 2. çocuğunu dünyaya getirmişti.

30 yaşında olan güzel, geçtiğimiz gün Miami’de bir tatile çıkma kararı aldı. Güney Afrika asıllı güzel model, kendi plaj markası içerisinden giymiş olduğu bikinisi içinde bütün bakışları üstünde toplamış oldu. Candice Swanepoel, gün boyunca denizle birlikte güneşin tadını doyasıya bir şekilde çıkarttı. Dünya çapında ünlü olan model, formda görüntüsüyle birlikte adeta nefesleri de kesmiş oldu.

Candice Swanepoel, geçmiş olduğumuz ay instagram hesabı üzerinden hakkında merak edilen bazı şeyleri cevaplamıştı. Bir tane takipçisinin beslenme ile birlikte spora başlamış olanlar için tavsiyelerini sormuş olduğu model, ”İnternet üzerinde sağlıklı ve hazırlayabilmesi basit tarifleri araştırabilirsiniz. Ben genelde pazardan alışveriş yapmayı sevmekteyim. Böylelikle dolabımı çok daha güzel ve de taze ürünlerle doldurmuş oluyorum” şeklindeki ifadelerine yer vermişti.

Candice Swanepoel, doğumunu gerçekleştirdikten sonra ilk defa geçmiş olduğumuz ay içerisinde New York kentinde yapılan Victoria’s Secret Fashion Show içerisinde aktif bir şekilde yer almıştı. Hermann Nicoli ile de nişanlı olduğu bilinen 30 yaşında bulunan güzel ise, ilk bebeğini 2016 senesinin ekim ayı içerisinde kucağına almıştı. Candice Swanepoel doğumunun üzerinden çok kısa bir zaman geçmiş olmasına rağmen korumayı başardığı formu sayesinde herkesi büyülüyor.