Televizyon dünyasındaki ünlü isimler önceki akşam üstü Medyapım’ın gerçekleştirmiş olduğu özel davetinde buluştu. 25. senesini kutlamakta olan firma, oyunculara da çok duygusal anlar yaşatmış oldu. Gecede ayrıca çok büyük bir şıklık yarışı da yaşanmış oldu.

Medyapım geçmiş olduğumuz gün içerisinde 25. senesini Volkswagen Arena’da bir davetle kutladı. Miray Daner’in yanı sıra Hande Ataizi, Özge Özpirinçci ve Türkan Şoray gibi pek çok ünlü ismin katılım gerçekleştirmiş olduğu bu özel gece, firmanın 25 sene boyunca yapmış olduğu tüm işlerin barkovizyon aracılığıyla yayınlanması ile birlikte başladı.

Yayınlanmış olan video ile birlikte bütün oyuncular ise çok duygusal anlar yaşamış oldu. Davetliler daha sonrasında Enbe Orkestrası ile birlikte Suat Ateşdağlı’nın performanslarıyla gece geç saatlere kadar eğlendiler.

Aslı Bekiroğlu ise sevgilisi Bartu Ürkmez ile birlikte kırmızı halı üzerinde bir poz verdi. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Dilan Çiçek Deniz’le bir dans videosu paylaşmış ve sosyal medya üzerinde binlerce sayıda eleştiri almıştı. Aslı Bekiroğlu açıklamasında; ”Yanlış anlaşılmış olması fazlasıyla garip” ifadelerini kullanarak üzüntüsünü de dile getirmiş oldu. Bekiroğlu ayrıca sözlerini de; ”Onun ciddi bir anlamda şaka olduğu fazlasıyla belliydi. Şaka olmadığını algılamış olan insanlarda da bir art niyet var. Yoksa ben hiç bir şekilde salak değilim, o duruma düşüpte paylaşım yapacak kadar” ifadeleriyle birlikte sonlandırdı.