Miss Universe isimli yarışma içerisinde temsilcimiz olan Tara, Hürrem Sultan kostümüyle birlikte Bongkok’ta yer alan podyumu adeta büyüledi.

Tayland’ın başkenti olan Bangkok içerisinde 17 Aralık tarihi içerisinde gerçekleştirilecek Miss Universe yarılması kapsamında ülkemizi temsil edeceği açıklanan Tara De Vries, geçmiş olduğumuz gece podyuma Hürrem Sultan kostümünü giyerek çıktı. Her ülkeye ait geleneksel kostümlerinin sergilenmekte olduğu bu özel gece esnasında Tara’nın giymiş olduğu sultan kostümü en fazla alkış almayı başaran tasarımlardan bir tanesi oldu.

1992 senesinin Türkiye olmayı başaran Güzeli Özlem Kaymaz, kızı olan Tara’ya yarışmanın gerçekleştirileceği resmi instagram hesaplarından ‘‘missuniverse içerisinde paylaşım ile yorum yapılıp ‘Bizden, çok iyi ve çok güzel olana kesinlikle sahip çıkalım” şeklindeki sözlerini kullanarak destek verilmesi konusunda bir talepte bulunmuştu.. Geçmiş olduğumuz seneye kadar Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı görevinde bulunan Donald Trump’a ait olduğu açıklanan Miss Universe isimli yarılma, dünya çapında özellikle de Amerika Birleşik Devletleri ve Asya bölgesi içerisinde en fazla izlenen güzellik yarışması organizasyonu şeklinde bilinmekte.

Özlem kaymaz ise sosyal medya hesabı üzerinden Tara De Vries’in desteklenmesi amacıyla ilgili paylaşımlarını yineleyerek destek istemeyi de sürdürüyor. Yarışmanın sonucu ise herkes tarafından çok fazla merak edilen konulardan bir tanesi.