Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde, şoförünün kontrolünü yitirdiği otomobilin kaldırımda yer alan ağaçlara çarpması sonrasında gerçekleşen trafik kazası esnasında 1 kişi yaşamını kaybetti, 3 kişi ise yaralandı.

Emre Demirel yönetiminde bulunan 20 GG 378 plakasına sahip bir otomobil, İncilipınar Mahallesinde yer alan Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde, sürücüsünün sağanak yağışında etkisi ile birlikte direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucunda kontrolden çıkıp yol kenarında yer alan ağaçlara çarpıp durabildi.

2 parçaya ayrılmış olan bu otomobilin alev almış olduğunu gören vatandaşlar, durumla ilgili olarak polis ile birlikte itfaiye ve de sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Olayın gerçekleşmiş olduğu intikal eden polis ekipleri, alevlere de ilk müdahaleyi yangın söndürme tüpünü kullanarak yaptı. İtfaiye ekipleriyle otomobilde çıkan yangını büyümeden önce söndürerek araçta yer alan 3 kişiyi dışarıya çıkarttı. Sağlık ekipleri, şoför olan Demirel’in olayın gerçekleştiği yerde yaşamını yitirmiş olduğunu tespit etti.

Yaralılar arasında yer alan Aydın Işık ile birlikte Emre Gökçe ve de Mehmet Kaplan, ambulanslarla götürüldükleri hastaneler içerisinde tedavi altına alındılar. Diğer taraftan, kazadan dolayı yol üzerinde yer alan trafik akışı bir zaman boyunca tek şerit üstünden kontrollü bir şekilde sağlandı. 2’ye bölünmüş olan araçta yaşamını yitiren Emre Demirel’in cansız bedeni, itfaiye ekiplerinin çalışması ile birlikte otomobilden çıkartılıp Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde yer alan morga kaldırıldı. Vatandaşlardan bazıları da cep telefonlarını kullanarak kazayı görüntülemeye çalıştılar.