Pop müzik tarzının efsane isimlerinden biri olarak öne çıkan Ajda Pekkan, ihanetine uğramış olduğu dokuz senelik sevgilisi Bülent Çavuşoğlu’nu affetmiş durumda. Tekrardan bir araya gelmiş olan ikilinin Bodrum ilçesinde buluşmuş oldukları bilgisine ulaşıldı.

Pop müzik tarzının efsane ismi 75 yaşında bulunan Süperstar Ajda Pekkan, 9 seneden beri sevgili olduğu 53 yaşında bulunan iş insanlarından Bülent Çavuşoğlu tarafından aldatılmıştı. İhanetin de şokuyla sarsılmış olan Pekkan, sevgilisine son olarak ‘Kapı açık, arkanı dön ve çık’ şeklinde rest çekmesiyle öne çıkmıştı.

O günden bu zamana kadar çok büyük bir pişmanlık yaşamakta olan ve her fırsat bulduğunda Ajda Pekkan’a karşı jestlerde bulunmaya devam een Bülent Çavuşoğlu, en sonunda kendisini affettirmeyi de başarmış oldu. İlişkisi için tekrardan bir şans daha vermiş olan Pekkan, kendinden tam tamına 22 yaş ufak sevgilisiyle ikinci baharını yaşamaya başlamış oldu. Çift çok uzun bir aranın sonrasında ilk kez Bodrum ilçesinde yan yana gelmiş oldu.

İhnaetin hemen sonrasında ismi Hakan Altun ile aşk iddialarına karışmış olan Süperstar Ajda Pekkan, ‘Beni taşıyabilecek bir erkek maalesef hiç bir şekilde karşıma çıkmıyor’ ifadelerine yer vererek kalbini aşka kapatmıştı.