Genç iş adamlarından Murat Akdoğan’la çok yeni bir aşka yelken açmış durumdaki Hande Erçel, sevgilisinin ailesinden veto yemiş. Özge Ulusoy’un ardından istenmeyen ikinci gelin olarak öne çıkan Erçel’in iddialara bakılırsa ilişkisinin de sona ermiş olduğu bilgisine ulaşıldı.

Sen Çal Kapımı adlı dizinin başrollerinden biri olan Hande Erçel, hakkında çıkmış olan aşk dedikodularını genç iş adamlarından Murat Akdoğan’la kapamıştı. Tam çok daha yeni bir aşka yelken açmıştı, mutluluğu yakalamayı başardı denilmekteyken, Erçel ile Akdoğan çiftinden magazin dünyasına adeta bomba gibi düşmüş olan bir haber gelmiş durumda..

Ablalarının tarafından tanıştırılarak mutluluğa yelken açmış olan genç ikilinin yaşamış oldukları ikinci istenmeyen gelin vakası, ilişkileri konusunda da adeta bir depreme neden olmuş durumda. Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa genç iş insanının ailesi tarafından kabul görmemiş olan ünlü oyuncu, Murat Akdoğan’la devam eden ilişkisini sonlandırmak mecburiyetinde kalmış oldu. Ayrılık olmasına karşın birbirlerini halen sosyal medya hesapları üzerinden takip etmeyi sürdüren ikiliden daha halen konuyla alakalı olarak bir açıklama gelmiş değil..