Bir dönemlere adeta damga vurmayı başaran ”Bez Bebek” adlı dizide ”Yağmur” isimli karaktere can vermiş olan genç oyunculardan Asena Keskinci, son hali ile herkesi çok şaşırttı.

Birinci bölümü 2007 senesi içerisinde karşımıza çıkan Bez Bebek adlı dizi içerisinde ”Yağmur” isimli karaktere can veren genç oyunculardan Asena Keskinci, son hali ile gören herkesi çok şaşırttı.

Yayın yaşamı 3 sene boyunca devam eden dizi üzerinde, merhametli bir durumda içten tavırları ile birlikte, aslında daha çok çocuk izleyicilerin gönlünü çelmeyi başarmıştı Asena Keskinci. Pekala, bir dönemler ekranlardan evlerimize misafir olan çocuk yıldız, şu zamanlarda tam olarak nasıl bir görüntüde dersiniz?

Keskinci’nin seneler içerisinde yaşamış olduğu değişimi, Instagram üzerinde yer alan kullanıcıları da adeta şaşkına çevirmiş durumda. Genç yaştaki güzel oyuncunun son haliyle ilgili olarak; ‘Mine Tugay zannetim’ yorumunun yanı sıra ‘Her bir tarafı estetik olmuş’ ile birlikte ‘Burnuna estetik yaptırmış ya inanmıyorum’ , ‘Bu kız hiç bir şekilde estetiksiz böyle olamaz’ ‘Ey burun sen aslında nelere kadirsin’ ve son olarak ‘Mine Tugay’ı oynayabilir ilerleyen yaşlarında’ benzerindeki yorumlar yazıldı.

Sosyal medya üzerinde bayağı bir aktif durumda bulunan genç oyuncunun Instagram üzerinde de 66.000 tane takipçisi var.