Genç bir yaşta olmasına karşın şöhretin basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmayı başaran Aleyna Tilki, sosyal medya üzerinde yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı da sürekli olarak gündemin merkezinde kendisine yer bulmayı başarmış oluyor. O kadar ki genç yaşta bulunan şarkıcı son paylaşmış olduğu pozu sayesinde Instagram ile birlikte Twitter platformuna adeta damgasını vurmuş oldu. Süper mini elbisesi ile vermiş olduğu cesur durumdaki pozunu da ”Selam birazcık özlendik zannediyorum” şeklindeki bir not ile paylaştı.

Vermiş olduğu bu pozdan dolayı kendisini takip edenlerden binlerce sayıda beğeni almayı başaran Tilki, fotoğrafı üzerinde yer alan bir detay ise tekrar dikkatli bir durumdaki takipçilerin gözünden kaçmış değil. Pek çok takipçisi genç yaştaki başarılı şarkıcının kalça kısmına Photoshop yaptırmış olduğunu paylaşımda bulundukları göseller aracılığıyla kanıtlamak için çalıştı.

Yapmış olduğu Photshoplar ile birlikte gündeme gelmiş olan başarılı şarkıcı daha önceki dönem içerisinde de tam 2 defa sosyal medya üzerindeki takipçilerinin diline düşmüş durumdaydı.

Yaklaşık olarak 1 hafta öncesinde özel bir partiye katılım gerçekleştiren Aleyna Tilki, mekan içerisinden çıktığı esnada kendisini beklemekte bulunan muhabirler ile de sohbet etmiş oldu. Şort giymiş olan Aleyna’nın yırtık bir durumdaki çorapları da nerdeyse herkesin dikkatlerini çekmişti.