İhtiyaç sahibi kişiler için yardım gerçekleştirebilmek maksadıyla kurmuş olduğu AHBAP platformu aracılığıyla binlerce kişiye yardım eli uzatmış olan ünlü sanatçılardan Haluk Levent, örnek olabilecek bir harekete daha imzasını atmış oldu. Haluk Levent, Pendik Araştırma Hastanesi içerisinde tedavi görmeye devam eden Arda ile birlikte Semih’e vermiş olduğu sözü tuttu, burda çok özel bir konser vermiş oldu.

Ünlü durumdaki sanatçı, Arda ile birlikte Semih’i ziyaret etmiş olduğu bu özel anları da sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Bu görüntüler esnasında Elfida şarkısını söylemekte olan Haluk Levent, o dakikaları da ”Sözümü vermiştim. Arda ile birlikte Semih’le yeni sene kutlaması yapmış olduk az önce. Onların durumundaki tüm çocuklarımızın yeni senesini kutlamaktayım” şeklindeki notla takipçileriyle paylaşmış oldu.

Diğer taraftan, Ekim ayı içerisinde Bursa ilinde yaşamını sürdüren Selçuk ile Ümran Sargın çiftinin 2 tane çocuğundan bir tanesi ve ayrıca ”NCL Tip 2 SMA” hastalığı sebebiyle Ankara ilinde tedavi görmeye devam eden Zeynep Sargın’a ziyaret gerçekleştiren Haluk Levent, baba Selçuk Sargın’ı işe alacak şirketin personeline konser sözü vermiş idi. Şirketin Sargın’ı işe almış olduğu bilgisine ulaşan Levent, şirkete gidip bir konser vermiş idi.