Uzun bir zamandan beri ev arayışında bulunan Hande Erçel, en sonunda gönlüne göre bir yer bulmayı başardı. Erçel’in satın almış olduğu iki kattan oluşan süper lüks cam villa için de 10 milyon Türk Lirası tutarında ödeme yaptığı ortaya çıkmış durumda.

Beraber yaşamakta olduğu sevgilisi Murat Dalkılıç’tan ayrılmasının ardından ev arayışı içerisine girmiş olan ünlü oyunculardan Hande Erçel, nihayet içine sinmiş olan bir yer bulmuş durumda.

Güzel durumda bulunan oyuncu, 10 milyon Türk Lirası tutarındaki bir ücretle cam kaplama iki kattan oluşan bir villa satın almış durumda. Evinin dekorasyonuyla ilgili olarak bir tane mimarlık firmasıyla anlaşma gerçekleştiren Erçel, aynı zaman içerisinde firmayla gizlilik sözleşmesi de imzalamış oldu. Anlaşmanın dahilinde Erçel’in evinin dekorasyonuyla alakalı olarak hiçbir bilgiyi sızdırmayacak durumda bulunan şirket, aksi bir halde ise oyuncunun ödeme yapmış olduğu bütün parayı iade etmiş olacak.

Almış olduğu evin fiyatından dolayı dudakları uçuklatmakta olan Hande Erçel, ardımızda bırakmış olduğumuz Ekim ayı içerisinde bir tane giyim markasından tam tamına 1,5 milyon Türk Lirası tutarında, diş macunuyla alakalı markadan da 2 milyon Türk Lirası tutarında para kazanmış oldu. Oyuncunun ayrıca Sen Çal Kapımı adlı diziden ise bölüm başına 60.000 Türk Lirası tutarında para kazanmakta olduğu bilgisine ulaşıldı.