Ülkemizin en genç starı olarak öne çıkan Alper Erözer, 2020 senesine çok uzun bir zamandan beri üzerinde çalışmalar yaptığı yeni tekli çalışmasıyla merhaba demiş oldu. Söz ile birlikte bestesi Murat Ercan ve Hakan Kılınç imzası taşıyan, düzenlemesi ise Murat Ercan tarafından yapılan ”Hâlâ” isimli single çalışması Erözer Prodüksiyon etiketi ile birlikte bütün dijital platformlar üzerinde yerini almaya başladı.

Tamamen renkli ve çok farklı bir klibe imzasını atan Alper Erözer’in klip yönetmenliği ise Kemal Kekeva tarafından yapıldı. Sosyal medya platformları üzerinde çok büyük bir hayran kitlesine sahip olarak sürekli gündemde olan Türkiye’nin en genç starı Alper Erözer, yaklaşık olarak bin tane hayranı arasından bir tanesinin hayalini gerçekleştirmiş oldu. Hayranıyla birlikte kameraların karşısına geçmiş olan Alper Erözer, klip çekimleri esnasında fazlasıyla eğlendiğini da ifade etti. Yeni single çalışması ”Hâlâ” üzerinde latin müziği olarak öne çıkan Reggaeton tarzı ile birlikte herkesi dans ettirmeye başladı.

Alper Erözer, yeni single çalışmasıyla beraber hayranları ile farklı şehirler içerisinde verecek olduğu konserlerde buluşmaya başlayacağının sinyallerini de vermiş bir durumda.