Antalya ili içerisindeki bir alışveriş merkezinde gerçekleştirilen Aleyna Tilki konseri çok büyük bir izdihama sebep oldu. Çocukların çok yoğun bir şekilde bulunduğu bu konser esnasında Aleyna’yı görmeyi başaramayan miniklerin gözyaşları ise konsere adeta damgasını vurmuş oldu.

Antalya ilinin Kepez ilçesi içerisinde Aleyna Tilki konusunda büyük bir heyecan yaşanmış oldu. Fabrikalar mahallesi içerisinde yer alan bir alışveriş merkezinde saatler 16:00’ı gösterirken gerçekleştirilmiş olan bu özel konsere, 1.000’lerce sayıdaki vatandaş ise saatler öncesinden akın etmeye başladı. Çok büyük bir kısmı gençler ve
de çocukların oluşturmuş olduğu bu konserin gerçekleştirildiği alanda, alışveriş merkezinin bütün katları da tıklım tıklım bir şekilde doldu. Alana sığmamış olan vatandaşlardan bazılarının yürüyen merdivenden de konseri takip etmekte olduğu açık bir şekilde gözlendi.

Aleyna Tilki’yi görmeyi isteyen minikler ise, ebeveynlerinin sırtlarına çıkıp ünlü durumdaki sanatçıyı görmeye çalıştılar. Yürüyen merdivenler bile insanlar tarafından doldurulmaya başlandığı için merdivenler durdurularak sabit bir duruma getirildi.Yaklaşık olarak 1 saat devam eden bu konserde, Aleyna’yı görememiş olan miniklerin gözyaşları ise gerçekleşen konsere adeta damgasını vurmuş oldu. Aleyna Tilki, bazı zamanlarda kendisini dinlemeye gelmiş olan hayranları ile sohbet etti. Tilki, söylemiş olduğu şarkıları ve de dansıyla birlikte konser alanındakileri kendisine hayran bırakmış oldu.