Survivor 2020 adlı yarışmaya çok yakın dostlukları sayesinde damga vurmayı başaran Cemal Can Canseven’le Nisa Bölükbaşı’nın aralarının bozulduğu öğrenildi. Herkese örnek gösterilmekte olan yakın dostlar, birbirlerini sosyal medya hesaplarından da sildi.

Survivor 2020 adlı yarışma programıyla adada yakın bir şekilde dostluk kurmuş olan ve isimlerini de bütün Türkiye’ye duyurmayı başaran Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı’nın aralarına kara kedi girmiş durumda.

Yarışma dönemindeki dostluklarıyla beraber herkesin örnek göstermekte olduğu Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı, sosyal medya hesaplarından Instagram platformu üzerinden birbirlerini silmiş durumda. Hayranlarının dikkatiyle beraber ortaya çıkmış olan durumun ardından ise gözler ikiliden yapılacak açıklamaya çevrilmiş bir durumda.

Diğer taraftan Nisa’yla Danla Bilic istemediğinden dolayı görüşmediği ileri sürülen Cemal Can, gazetecilerin sormuş olduğu ‘Nisa Hanım ile görüşmemenizi Danla Bilic mi talep etti?’ şeklinde sorulan soruya “Bitmesinin nedenini nereden bilmetesiniz? Her şey sosyal medya üzerinde yansımakta olduğu gibi değil. Görüşmekteyiz” ifadeleriyle bir cevap vermişti.