Cihan Ünal’ın kızı olan Irmak Ünal, araba içerisinde yer bulamadığından dolayı bir erkek arkadaşının kucağına oturmak mecburiyetinde kaldı.

Ge.miş olduğumuz günler içerisinde popçulardan Mustafa Sandal ile ismi aşk dedikodularına karışmış olan Irmak Ünal, önceki gece Bebek’te yer alan Lucca isimli mekânda eğlendi. Sandal ile anılmış olması konusunda herhangi bir açıklama getirmemiş olan Ünal, akşam saatlerinde gelmiş olduğu mekândan ise gece saat 02:00 civarında çıkış gerçekleştirdi.

Uçankuş tarafından yapılmış olan habere bakılırsa, çok kalabalık bir arkadaş grubu ile arabaya binmiş olan Irmak Ünal, arabada yer olmadığından dolayı bir tane erkek arkadaşının kucağına oturmakta zorunda kaldı.
Gazetecilerin bu şekilde görüntü almaması amacıyla aracın ön perdelerini indirmiş olan şoför, bütün çabasına karşın hiç bir şekilde başarılı olamadı.

Geçtiğimiz haftalarda aşk paylaşımı yapmıştı

Kendin çapında birkaç çeşit aşk olduğunu ifade eden Ünal, verdiği poz için ”Birkaç tür aşk bulunmaktadır. Bir tanesi bencil ile birlikte çok cimri, açgözlü ve egoistçedir ve kendisine gösterilen sevgiyi kibri uğruna harcamaktadır. Bu çok kötü ve çirkin olan türden bir aşktır. Bir başkası, içinde yer alan iyi her şeyin, nezaketin, düşünceliliğin ve saygının taşmış olduğu bir aşktır. Bu sadece toplumsal alanda yer alan saygılı davranışlar değil, bir farklı insanı biricik ve kıymetli görmüş olduğun çok daha yüce bir saygıdır. Birincisi seni hasta, küçük ve de zayıf yapabilir lakin ikincisi içinde yer alan güç ile birlikte cesareti, iyiliği ve de hatta sahip olduğunu bilmediğin büyük bir bilgeliği ortaya çıkartabilir” şeklindeki notunu düşmüştü.