Denizli Amatör Spor Kulüplerinin Federasyonu(ASKF) Başkanı görevinde bulunan Feyyaz Ceşen’le birlikte yönetim kurulunun üyeleri Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan’ı ziyaret edip, amatör spor kulüplerine vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan, Denizli Amatör Spor Kulüplerinin Federasyon (ASKF) Başkanı görevinde bulunan Feyyaz Ceşen’la birlikte yönetim kurulunun üyelerini makamında kabul etti.

ASKF’nin Başkanı görevinde bulunan Feyyaz Ceşen, amatör spor kulüplerine vermiş oldukları desteklerden ötürü Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan’a teşekkür edip; ”Kulüp ile sporcu sayılarımız Türkiye’nin tamamında nüfusumuza göre ilk 5 sıranın içerisinde. Bu durumda ise bizleri mutlu etmekte. Sizlere fazlasıyla teşekkür ediyoruz” ifadeleri ile konuştu.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan’Da, Büyükşehir Belediyesi olarak sürekli amatör sporun yanında bulunduklarını ifade etti. Başkan görevinde bulunan Osman Zolan ise; ”Gençlerimize, amatör durumdaki spora gönül vermiş olan kulüplerimiz ile beraber destek olmaktayız. Onların yollarını açmış oluyoruz. Kulüplerimiz ile beraber gençlerimize en üst seviyede hizmet vermeye de gayret etmekteyiz.” ifadelerine yer verdi.

Başkan görevinde bulunan Osman Zolan, konuşmasını şu şekilde devam ettirdi; ”Amatör sporcu ile birlikte
kulüplerimize destek vermekten ve beraber olmaktan, ihtiyaçlarını karşılayabilmekten ötürü fazlasıyla mutluyuz. Hem tesis açısından hemde sportif ekipman açısından amatör kulüplerimize desteğimiz sürekli olarak sürecek” ifadeleri ile konuştu. Konuşmaların hemen sonrasında ASKF’nin Başkanı görevinde bulunan Feyyaz Ceşen, Başkan görevindeki Osman Zolan’a amatör spor kulüplerine vermiş oldukları desteklerden ötürü bir teşekkür plaketi verdi.