Bir dönemler evli kalan Brad Pitt ile birlikte Jennifer Aniston, 15 sene öncesinde yollarını ayırmış olsa bile halen arkadaşlıklarını devam ettiriyor.

Pitt, geçmiş olduğumuz hafta içerisinde Aniston’un gerçekleştirdiği Noel partisine katılım sağlamıştı. Ünlü bir durumda bulunan aktörün partiye katılım gerçekleştiren ilk davetlilerden bir tanesi olduğunu ifade eden özel kaynak, Pitt’in söz konusu bu geceden de en son ayrılmış ikinci kişi olduğunu ve gece saatler 23:000 civarında partiden çıkmış olduğunu ifade etmişti. 2000 senesi ile 2005 senesinin arasında evli kalmış olan Jennifer Aniston ile birlikte Brad Pitt’in, bu defa tekrardan beraber zaman geçirmeye başlamış oldukları ileri sürüldü.

The Sun içerisinde geniş bir şekilde yer alan habere bakılırsa; eşini Angelina Jolie’yle aldattıktan hemen sonrasında ondan da boşanma kararı alan Pitt’e yakın durumda bulunan kaynakların; ”Arasında çok harika bir bağ bulunuyor ve arada flörtleşmekteler. Birbirlerini fazlasıyla iyi bir şekilde anladıklarından dolayı da enerjileri hiç bir şekilde bitmemekte” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Anniston ile birlikte Pitt, 2000 senesi içerisinde Malibu’da gerçekleştirdikleri özel bir düğün töreni ile evlendikten hemen sonrasında Hollywood’un en sevilen çiftlerinden birisi olmuştu. Aniston ile birlikte Pitt, 5 sene boyunca devam eden evliliğin sonrasında 2005 senesinin ocak ayında ayrılmış olduklarını duyurmuştu. Bu söz konusu ayrılıktan sonra da Pitt ile birlikte Angelina Jolie ilişkisi başlamıştı.