Genç oyunculardan biri olan Aslı Bekiroğlu’nun sevgilisi Can Koçkan’la müstehcen bir durumdaki görüntüleri ifşa olmuş durumda. Bekiroğlu’nun söz konusu bu görüntüleri çok kısa bir zaman içerisinde sosyal medya üzerinde paylaşıldı. Aslı Bekiroğlu, sosyal medya üzerinde yayılmış olan, kendisine ait bir durumda bulunduğu ileri sürülen fotoğraflarla alakalı olarak suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

Instagram hesabı üzerinden bir açıklamada bulunan ünlü ve başarılı oyuncu, fotoğraflarını paylaşmış olanlarla alakalı yasal sürecin başlamış olduğunu açıkça ifade etti.

İşte Bekiroğlu’nun yapmış olduğu açıklama;

”Hakkımda hakarette bulunmuş olan, kişilik haklarıma hiç düşünmeden zarar veren, yaymayı sürdüren, paylaşmış olan bütün sayfalar ile birlikte kişiler tespit edilmiş ve hepsiyle alakalı yasal süreç başlatılmıştır. ‘Hepimiz için nasıl bir dava açılacak’ şeklinde düşünmeyin hiç, açtım. ‘Mahkemenin farklı bir işi bulunmuyor mu’ diye de hiç bir şekilde düşünmeyin. Bu fazlasıyla büyük bir suç, büyük bir tecavüz. Ve adalet ise burda benden yana. Bu süreç içerisinde yanımda bulunan herkese de birlerce defa teşekkür ediyorum. Sizler sayesinde şu anda ayaktayım.”