Kanal D ekranları içerisinde yayınlanmakta olan 2.Sayfa programına şarkıcılardan Aslı Zen, özel yaşamıyla alakalı çarpıcı açıklamalar gerçekleştirdi. Boşanma arefesinde bulunan şarkıcılardan Aslı Zen, 2 sene öncesinde nikah masasına oturmuş olduğu eşi Bilal Yıldız’la alakalı fazla konuşulacak açıklamalara imzasını atmış oldu.

Kanal D kanalının çok sevilmekte olan magazin programlarından 2. Sayfa’ya katılmış olan şarkıcılardan Aslı Zen, eşiyle alakalı şu açıklamaları gerçekleştirdi;

”Eşim gideli 10 ila 12 gün kadar oldu. Benim size göstermiş olduğum 15 saniyelik videolar ile birlikte bir karakter analizi yapamazsınız. Ben eşim veyahut yanımda bulunan insanların en mutlu ve en komik durumdaki anlarını paylaşmaktayım. Orada görmüş olduğunuz her şey tamamen gerçek değil. Bana kızmaktalar ”niçin gül gibi adamı bıraktın?” Onu ben bırakmadım. O bırakıp kaçtı.

”Ben artık yapamayacağım, sen artık hiç bir şekilde eğlenceli birisi değilsin’ cümlesini kullandı. Ve sonrasında gitti. Her şey gayet güzeldi, Mayra ile ben çok güzel bir projeymişiz onun için. Bunu fark ettikten sonra onu sıkıştırdım ve o da hemen kaçtı.

Benim hiç kimsenin parası ile birlikte puluna ihtiyacım bulunmadı çok şükür. O kendisini bu çukurdan çıkartmak amacıyla benim en yakınlarımdan çok büyük paralar almış. O para veren insanlar da bana gelmekteler.

”Ben hiç bir şekilde kendi kredimi bile kullanmadım o insanlar üstünde ancak eski eşim giderek insanlardan para almış. Ben bunu öğrendikten sonra boşanma davasını açtım. Sonrasında ise durdum, ”çaresizlikten bunu yapılmış” şeklinde düşündüm. Bir de sürekli bir yalan sorunu vardı. ”Tedavi olmalısın” dedim. Bunu da kabul etti. Sonrasında bir günde ”bana sen artık hi. eğlenceli değilsin’ diyerek gitti.

Kızım fazlası ile ağladı. Ben ise ona ”olmadı artık annecim’ şeklinde onuştum. İlk 2 gece boyunca çok fazla uyandı, ismini sayıkladı. Sonrasında ise kızım bana destek olmaya başladı.

Benim boş bir zamanıma geldi, sevgiye o kadar aç bir durumdaydım ki… O ise öyleydi ancak sonu bu şekilde oldu. Garip olan şeyse bizim boşanmamıza hiç kimse üzülmedi.”