Türk pop müziği içerisindeki güçlü kadın seslerden biri olan Aslızen geçtiğimiz gece Jolly Joker Antalya içerisinde sevenleri ile buluştu.

En son çekmiş olduğu klip şarkısı olarak hafızalara kazınan ”Hayat” isimli şarkısı ile sahneye çıkmış olan Aslızen konuşma esnasında ise; ”’Ben Sezen Aksu’nunda uzun bir süre back vokalliğini yaptım. Doğal bir şekilde bir kaç kuple arabesk söyleyerek geçeceğim. Hüzünlenmiş olduğumuz kadar coşacağız da hiç bir şekilde merak etmeyelim” şeklindeki sözleriyle başlattığı konserinde çok harika bir performansa da imzasını atmış oldu. Kendi şarkılarının yanında geçmiş dönemden günümüze hit olmayı başaran pek çok eserden oluşmuş durumdaki repertuvarıyla çok büyük bir beğeni toplamayı başaran başarılı durumdaki şarkıcı, güçlü sesinin yanında güzelliğiyle birlikte de erkesi kendine hayran bırakmış oldu.

Son çıkarttığı şarkılarından ‘Hayat’ın aslında tam bir kadın şarkısı olduğuna vurgu yapmış olan Aslızen açıklamasında ise; ‘Kadınları sevmemekte olan kadınlardan değilim. Beni dinlemekte olanların yarısından çoğu kadınlardan oluşmakta. Aramızda bulunan etkileşimde fazlasıyla iyi. Bazı kadınlar ise hem cinslerini hiç bir şekilde hazmedemiyor.’ şeklindeki ifadelerini kullanarak çok manalı bir mesaj vermiş oldu.

Konser esnasında sahneden inip seyircilerin arasına karışmış olan ve bütün misafirleriyle resim çektiren Aslızen, 2 saat süren performansını ise alkışlar eşliğinde bitirdi.