Denizli ilinin Beyağaç içesinde yer alan Topuklu Yaylası’na kamp yapmak amacıyla çıkmış olan off-road grubu, yakmış oldukları ateşin başında alkol alarak silahla ateş etti.

Silah kullanarak ateş eden şahısın arkadaşlarının tarafından ”havaya doğru tut, arabalara tutma” şeklinde uyarılmış olması da dikkatleri çekti.

Denizli ilinin Beyağaç ilçesi içerisinde 1.700 rakımlık bir yüksekte yer alan Topuklu Yaylası’na off-road yapmak amacıyla çıkmış olan yaklaşık 40 araçtan oluşan grup geceyi de Topuklu Yaylası üzerinde geçirdi. Gece geç saatlere büyük bir ateş yakmış olan grup üyelerinin almış oldukları alkolünde etkisi ile birlikte çok uzun bir zaman boyunca silahla ateş etmeleri çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Silahlarla ateş ediliyken birbirini de sürekli olarak uyarmakta olan grup üyelerinin ”havaya doğru tut” şeklindeki sözleri çok fazla dikkatleri çekti. Topuklu Yaylası içerisine kamp yapmak amacıyla gitmiş olan bir şahsın kamerayla kayıt altına aldığı o anlarda grubun üyeleri gecenin geç saatlerine kadar ateşin başında ateş etmeye de devam etti. Beyağaç isimli ilçeye çok yakın bir konumda bulunan ve yolu da çok düzgün bir şekilde yapılan Topuklu Yaylası içerisinde alkol tüketilmesini ve silahla ateş edilmesini istemeyen vatandaşlar ise yetkililerin bu konuyla alakalı olarak bir önlem almasını beklemekte.