Amerika içerisinde motosiklet kazası geçirmiş olan Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan’ın tedavisi halen sürüyor Kazadan sonra vücudunun farklı yerlerinden ağır bir şekilde yaralanmış olan Loughnan bugün ise sosyal medya hesabı üzerinden bir tane fotoğraf paylaştı.

Şarkıcılardan Serdar Ortaç’ın eşi olan Chloe Loughnan iş amacıyla gittiği açıklanan Miami’de bir motosiklet kazası gerçekleştirmişti. Kazaan sonra ise Chloe Loughnan’ın sol kolunun kırılmış olduğu, kalça kemiği ile birlikte kaburga ve de dizi kapağı çatlamış idi. Tedavisi süren ünlü durumdaki manken bugün ilk defa sosyal medya hesabı üzerinden bir fotoğrafını açık bir şekilde paylaştı.

Kazanın gerçekleşmesinin üzerinden yaklaşık olarak 2 ay geçmiş olmasına karşın Loughnan’ın parmağında yer alan sargılar dikkatleri çekti. Keyfi yerinde olduğu görülen ünlü mankenin yakın bir zaman içinde Türkiye’ye gelecek olduğu öğrenildi. Talihsiz durumdaki kazadan sonra Serdar Ortaç’la boşanacak olduğu ileri sürülen Chloe Loughnan, yapılan dedikodulara şu sözlerini kullanarak bir cevap vermişti; ”Yaşamış olduğum talihsiz bir kazadan çok şükürki sizin dualarınız ile her geçem gün hızlı bir şekilde iyileşiyorum. Hastane içerisinde bir an bile yalnız bırakmamış olan dostlarım vardı. Türkiye’den fazlasıyla dost biriktirmiş olduğumu fark ettim. Fazlasıyla teşekkür ederim. Bir taraftan da çıkmış olan yalan yanlış haberlerle birlikte yorumların hiçbir şekilde gerçeklik payı bulunmamaktadır. Çok yakın bir zamanda yuvamda evimde olacağım. Sizleri Seviyorum.”