Denizli ili içerisinde, yağmurdan kayganlaşmış olan zeminde ağaca çarpıp 2 parçaya bölünen otomobilde yaşamını kaybeden şoför Emre Demirel (30), defnedildi. Kaza içerisinden yaralı bir şekilde kurtulmuş olan 3 kişiden taburcu edildiği açıklanan Mehmet Kaplan, başında yer alan sargı ile cenaze törenine katılıp arkadaşına veda etti.

Kaza ise, dün saatler 22:30 civarında, İncilipınar Mahallesinde yer alan Fevzi Çakmak Bulvarı içerisinde gerçekleşti. Üçgen Kavşağı üzerinden Bağbaşı Mahallesi istikametine doğru seyir halinde bulunan Emre Demirel, yağmurdan kaygınlaşmış olan zeminde, yönetiminde bulunan 20 GG 378 plakasına sahip lüks otomobilin direksiyon kontrolünü kaybetti. Kontrolden çıkmış olan otomobil, yol kenarında yer alan bir tane ağaca çarptı. Otomobil 2 parçaya bölünürken; halıyla birlikte koltuk yıkama dükkanı ve apart daire işletmeciliği gerçekleştiren şoför Emre Demirel yaşamını yitirdi. Otomobil içerisinde yer alan Emre Gökçe ile birlikte Aydın Işık ve de Mehmet Kaplan ise yaralandı. Yaralı olanlar arasından Kaplan, taburcu edildi.

Demirel amacıyla Bağbaşı Mahalle Camii içerisinde bugün öğle saatlerinde cenaze töreni gerçekleştirildi. Demirel’in babası olan Ramazan ve de eşi Sultan Demirel, cenaze töreni içerisinde baş sağlığı konusundaki dileklerini kabul etti. Kazadan yaralı bir şekilde kurtulmuş olan Mehmet Kaplan cenaze törenine katılıp, arkadaşını son yolculuğu esnasında da yalnız bırakmadı. Demirel, kılınmış olan cenaze namazının hemen sonrasında Bağbaşı Mahalle Mezarlığı içerisinde defnedildi.