Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu ”Sütyen” paylaşımından dolayı çok fazla konuşulmuş olan şarkıcılardan Aynur Aydın, fotoğraf çekimine gelmiş olduğu 4. Levent semtindeki stüdyo içerisinde gazetecilerin sormuş olduğu sorulara cevap verdi. Aydın, günler boyunca konuşulmuş olan ”Sütyen takmamaktayım” şeklindeki paylaşımla alakalı da açıklama gerçekleştirdi.

Aynur Aydın, ardımızda bıraktığımız günler içerisinde ”Ben sütyen dahi takmamaktayım. Sizleri mi takacağım?” ifadelerine sahip paylaşımından dolayı sosyal medya üzerinde gündem olmuş durumdaydı. 34 yaşında bulunan ünlü şarkıcılardan Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım içerisinde; ”Ben sütyen dahi takmamaktayım. Sizleri mi takacağım?” ifadelerine yer verdi. Twitter platformu üzerinde ani bir şekilde gündeme oturmuş olan Aynur Aydın’a binlerce sayıda yorum yapılmıştı.

34 yaşında bulunan ünlü şarkıcı olay haline gelen paylaşımıyla alakalı konuşma gerçekleştirdi. Aydın açıklamasında; ”Twitter platformu da benim çok fazla eğlenmiş olduğum bir platform. Bazı zamanlarda birilerine gönderme yapmaktayım, bazı durumlarda da geyik yapmaktayım. Son atmış olduğum Tweet ise sadece bir espriydi. Elbette ki sütyen takmaktayım” ifadelerine yer vererek paylaşımının şaka maksatlı olduğunu ifade etti.

Güzel durumdaki şarkıcı, ünlüler arasında çok büyük bir akım haline gelmiş olan ”hafıza sildirme” isimli operasyonla ilgili de konuşma gerçekleştirdi. ”Benim hafızam aslında otomatik bir şekilde silinmekte. Hatta bu olay bizim aile içerisinde de var.” ifadelerin yer veren şarkıcı muhabirleri çok fazla güldürmüş oldu.