Takla atan otomobili içerisinden emniyet kemerinin takılı olmaması sebebiyle fırladı. Yaralı şoför acil servis ekibi tarafından hastaneye götürüldü.

Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde kontrolden çıkmış olan bir otomobil refüjde takla atmaya başladı. Kaza esnasında emniyet kemerini arkasından bağlamış olan otomobilin şoförü ise, aracından dışarıya fırladı.

Kaza ise, Denizli – Ankara karayolunun üstünde gerçekleşti. Edinilmiş olan bilgiye bakılır ise, Ankara Bulvarı üzerinde seyir durumunda olan ve şoförünün üstünden herhangi bir kimlik çıkmadığı açıklanan 20 AAY 965 plakasına sahip bir otomobil, İzmir Bulvarı’na dönüş yapacağı esnada yağmurdan ötürü kontrolden çıkıp takla atmaya başladı. Takla atmış olan otomobil, refüjde yer alan bir uyarı levhasına çarptıktan sonra anca durabildi. çevrede yer alan vatandaşların ihbarda bulunmasının üzerine olayın yaşandığı yere çok hızlı bir şekilde sağlık ile polis ekipleri yönlendirildi. Kaza esnasında aracından refüje fırlamış olan otomobil şoförü, olayın yaşandığı yere gelen sağlık ekiplerinin tarafından hızlı bir şekilde Denizli Devlet Hastanesinin Acil bölümüne götürüldü.

Diğer taraftan ise, kaza yaparak takla atan ve refüje çarptıktan sonra duran otomobilde yapılan incelemeler kapsamında şoförün, emniyet kemerini takmadığı ve yalnızca arka taraftan bağlamış olduğu görüldü.
Otomobilinden fırlayarak yaralanmış olan şoförün hayati tehlikesinin bulunmamakta olduğu konusunda bilgi verildi.