”Vahe ile Evdeki Mutluluk” ismine sahip olan programın sunucusu Vahe Kılıçarslan, son bölüm içerisinde ”Hababam Sınıfı” ismine sahip olan film serisinin ‘Bacaksız’ lakabıyla filmde yer alan Tuncay Akça’ya çok büyük bir sürpriz gerçekleştirdi. Kılıçarslan, Akça’ya ait olan Ümraniye ilçesinde yer alan evini baştan aşağıya yeniden dekore etmiş oldu.

21 seneden beri aralıksız bir şekilde hazırlamakta olduğu programlar ile evlerini yenilemeyi isteyen lakin maddi durumları buna elvermemekte olan ailelerin yardımına koşmayı sürdüren Vahe Kılıçarslan, en son ise ”Hababam Sınıfı” isimli film serisinin ‘Bacaksız’ lakabına sahip oyunculardan Tuncay Akça’yı ziyarette bulundu. Kılıçarslan’a yapmış olduğu bu sürpriz içerisinde Akça’nın filmde yer alan rol arkadaşlarından Ahmet Arıman ve de Teoman Ayık ise yardım etmiş oldu.

Yenilemeyle ilgili işlemlerin sonuçlarını ise eşi Selda, çocuklarından Sena ile Mehmet’le beraber heyecanla beklemekte bulunan oyuncunun mutluluğu ise kameralara açık bir şekilde yansıdı. Kılıçarslan açıklamasında; ”Bu defa da ‘Hababam Sınıfı’ isimli film serisinde atmış olduğu kahkahalarla bizlere hep tebessüm ettirmiş olan Tuncay Akça’nın evine misafir olduk. Senelerden beri Tuncay abi gülüşüyle birlikte bize çok büyük bir mutluluk verdi. Şimdi ise sıra bizlerde” ifadelerine yer verdi.