Acıpayam Ziraat Odası’nın Başkanı görevinde bulunan Ercan Yıldırım ile birlikte yönetim kurulunun üyeleri Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan’a ziyarette bulundu.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan, Acıpayam Ziraat Odasının Başkanı görevinde bulunan Ercan Yıldırım ile birlikte yönetim kurulunun üyelerini kendi makamı içerisinde kabul etti. Acıpayam Ziraat Odasının Başkanı görevinde bulunan Ercan Yıldırım, ilçenin tarım ile zirai faaliyetlerinin hakkında detaylı bir şekilde bilgi verip, kendilerine sunmuş oldukları desteklerden dolayı Başkan görevindeki Osman Zolan’a teşekkürlerini iletti. Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan’da, Acıpayam ilçesinin çok daha gelişmiş bir tarım ve de hayvancılık üssü olduğunu ifade ederek, Acıpayam Ziraat Odası’nın bu nokta ile ilgili çok önemli bir konuma sahip bulunduğunu da açık bir şekilde ifade etti. Denizli Büyükşehir Belediyesinin Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı şeklinde sürekli olarak üreticinin yanında bulunduklarını da ifade eden Başkan görevindeki Osman Zolan, Yıldırım ile yönetimi için başarılar diledi.

Denizli Büyükşehir Belediye’sinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan Acıpayam ilçesinin üreticileri için sürekli olarak destek olduklarını da konuşma içerisinde vurgulamayı ihmal etmedi. Acıpayam ilçesindeki üreticiler Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından destek almalarından ötürü fazlası işe mutlu bir durumdalar.