Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan, yeni seneyle ilgili mesaj paylaştı. Geride kalmış olan 2018 senesinde Denizli ilini çok daha iyiye ve de çok daha güzele götürme hususunda fazlasıyla yoğun çalışmalar gerçekleştirmiş olduklarını ifade eden Başkan görevindeki Osman Zolan, bunun dahilinde 2018 senesinde pek çok projeyi de tamamlamış olduklarını ifade etti. 2018 senesinin Denizli iliyle ilgili çok başarılı bir sene olduğuna da vurgu yapmış olan Başkan görevindeki Osman Zolan, ”2018 senesi Denizli ilimizin kazanmış olduğu bir sene olmuştur. Pek çok güzel işlerin bitirildiği ve hizmete alınmış olduğu bir sene olmuştur.” ifadelerine yer verdi.

2018 senesi içerisinde yapmış oldukları pek çok proje ve de yatırımla Türkiye’ye örnek olmayı başardıklarına dikkatleri çekmiş olan Başkan görevindeki Osman Zolan, şu ifadelere yer verdi; ”Çok şükür ki, 2018 senesi içerisinde vatandaşlarımız ile el ele ve kol kola Denizli ilimizi çok daha iyiye ve çok daha güzele götürmüş olduk. Ve bunu ise hep beraber başardık. Denizli ilimiz bugün dünden çok daha iyi bir durumda. İnşallah 2019 senesi içerisinde tekrar el ele ve kol kola, omuz omuza Denizli ilimizin ve çocuklarımızın geleceği amacıyla çalışabileceğimiz ve pek çok güzelliklerin yapılacak olduğu bir sene olsun.”

Başkan görevinde bulunan Osman Zolan, ”2019 senesi bütün insanlarımıza sağlık ile birlikte mutluluk, huzur, başarı ve de barış getirsin. Allah’ım herkesin gönlünde ne var ise var etsin. 2019 senesi tekrar Denizli ilimizin kazançlı çıkmış olduğu bir sene olsun. Denizli ilimiz kazanmayı sürdürsün. Kötü olayların gerçekleşmediği ve huzurun hakim bir durumda olduğu yeni bir sene olsun. Denizlimiz her tarafı ile çok daha iyiye ve çok daha güzele gitsin. Bu duygu ve de düşüncelerle beraber 2019 senesinin hayırlara vesile olmasını diler; şehrimiz ile birlikte insanlarımıza ve ülkemize güzellikler getirmesini de temenni ederim. Birlikle ve beraberlik içerisinde Allah’ım yolumuzu da sürekli olarak açık etsin. Hepinizin yeni senesini kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.