Memur Sendikalarının Konfederasyonu (Memur-Sen) ile birlikte Eğitimciler Birliğinin Sendikasının (Eğitim-Bir-Sen) Genel Başkanı görevinde bulunan Ali Yalçın ve de yönetim kurulunun üyeleri Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan’ı ziyaret edip, çalışmaları içerisinde başarılar diledi.

Memur-Sen ile birlikte Eğitim-Bir-Sen’in Genel Başkanı görevinde bulunan Ali Yalçın, Başkan görevindeki Osman Zolan’a çok yoğun programlarının arasında kendilerini kabul ettiklerinden dolayı da teşekkürlerini iletti. Yalçın açıklaması içerisinde; ”Denizli ili gözbebeği şehirlerimiz arasından bir tanesi, buraya yapmış olduğunuz büyük katkılar, kentin değişimi ile birlikte dönüşümüne ve gelişimine yapmış olduğunuz katkılar ciddi anlamda takdir edilmekte. Bizler bunun devam etmesini diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunmuş olan Ali Yalçın ayrıca; ”Ülkemiz yakında bir seçim sürecine girmiş olacak, gelişme ile birlikte ilerlemeyi, il içerisindeki estetik ve de güzelleşmenin takdir edilecek olduğuna yönelik kanaatimi burdanda ifade etmeyi istiyorum. Memur-Sen ailesi olarak bizler sürekli millet iradesine, millet amacıyla bir tuğlanın üzerine tuğla koymuş olanların yanında olduk. Elimizden gelmiş olan katkıyı koymayı da sürdüreceğiz. Nezaketinizle birlikte misafirperverliğiniz içinde çok teşekkür etmekteyim” ifadelerini kullandı..

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan’da, ziyaretten duymuş olduğu
memnuniyeti açık bir şekilde dile getirdi. Başkan görevinde bulunan Osman Zolan,”Memur-Sen kurulmuş olduğu ilk günden bu zamana kadar ilkelerinin yanı sıra prensipleri kapsamında memurlarımızın hakları ve daha da huzurlu bir çalışma ortamı sağlaması hususunda en üst seviyede bir hizmet vermeyi sürdürdü. Bu başlamış olduğunuz yürüyüşünüz ve güzelliğiniz inşallah sürekli olsun” ifadelerine yer verdi.

Memurların milletimize hizmet etmek amacıyla var olduğunu da açık bir şekilde ifade etmiş olan Başkan görevinde bulunan Osman Zolan Memur-Sen’in bu bilinç ile birlikte çalışmakta olduğunu da ifade ederek, ”Denizli ilimize gelmenizden ve de bizleri ziyaret etmiş olmanızdan fazlasıyla memnunuz.” ifadeleri ile konuştu.