Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan ile birlikte eşi Berrin Zolan, Büyükşehir Belediyesinde yer alan Şehir Tiyatrosu’nun sahneye taşıdığı ”Geç Kalanlar” adına sahip tiyatro oyununu izlemiş oldu.

Usta oyunculardan biri olan Pervin Ünalp’in yazarak yönetmiş olduğu söz konusu bu eser, Büyükşehir Belediyesinin Nihat Zeybekci Kongre ile Kültür Merkezi’nde yer alan Fatma Yıldız Salonu içerisinde tiyatro sever toplulukla buluştu. Söz konusu bu özel oyuna Başkan görevinde bulunan Osman Zolan ile birlikte eşi Berrin Zolan’ın yanı sıra davetliler ve ayrıca çok fazla sayıda tiyatro sever katılım gerçekleştirdi. Bir tane çiftin başından geçmiş olanları anlatan bu oyunu izlemeye gelenler bazı zamanlarda ise çok duygusal anlar yaşamış oldu. 2 perde şeklinde sahnelenmiş olan söz konusu bu eser, büyük bir beğeni toplamış durumdayken, oyuncular da performanslarından dolayı ayakta alkışlandı.

Oyun bittikten sonra sahneye davet edilmiş olan Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan, oyunun yazarının yanı sıra yönetmeni olarak yer alan Pervin Ünalp’la oyuncuları tebrik etmiş oldu. Başkan görevinde bulunan Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi şeklinde sürekli olarak sanatın ve de sanatçının yanında durmayı sürdürmeye, kültür ile sanat etkinliklerini desteklemeyi sürdüreceklerini ifade etti.