İletişim ile medya dünyası üzerinde en önemli isimler arasında yer alan Erhan Çelik geçmiş olduğumuz Ekim ayı içerisinde doktor Özlem Gültekin’le evlenme kararı alarak dünya evine girdi. Yapmış oldukları evliliklerini de gözlerden uzak bir şekilde yapamaya başlayan çifttin bebek beklemekte olduğu ortaya çıkmış durumda.

Sosyal medya hesabı üzerinden Galatasaray Spor Kulübü forması bebek kıyafetlerinin fotoğrafıyla paylaşım yapan Özlem Gültekin Çelik, ”Kim bilebilir ne doğumlar olacak, ne kadar güzel yaşamlar doğacak yeni senede de.. Elime doğanlar ilk sırada olmak üzere dünyaya gözünü 2020 senesinde açmış olacak bütün yavrularımıza sağlıklı bir durumda huzurlu, mutlu, bereketli bir yaşam dilemekteyim. Arasında bizim yavrumuzla birlikte..” ifadelerine yer vererek Erhan Çelik’i etiketlemiş oldu.

Erhan Çelik ise İlknur Türker ile yapmış olduğu evliliğinden 10 yaşında bir tane Kayra ismini vermiş oldukları oğlu bulunmaktadır.

Sosyal medya üzerinde yer alan hesabını çok fazla kullanmamakta olan Erhan Çelik, geçmiş olduğumuz aylarda eşine sarılmakta olduğu bir tane fotoğrafını paylaşmıştı. Çelik’in söz konusu bu fotoğrafının altına ”Huzur” notunu düşmüş olması da takipçilerinin dikkatinden hiç bir şekilde kaçmamış idi.