90’lı senelerin popüler adlarından biri olan Bendeniz, önceki gece yarısı Pm Restaurant içerisinde sahne aldı. Şarkıcıyı dinlemeye gelmiş olanların arasında ünlü modacılardan Hakan Akkaya yer alıyordu.

Bendeniz, bu geceye ise ”Neler Olacak” isimli şarkı ile başlamış oldu. Şarkıların aralarında kendini izlemeye gelenler ile sohbet etmiş olan Bendeniz, müzikseverlere unutması çok zor bir gece yaşatmış oldu.

Şimdilerde ise 40’lı yaşlarının başlarında bulunan olan Bendeniz, büyük değişimi sayesinde çok fazla şaşırttı…

Asıl ismi Deniz Çelik olduğu bilinen Bendeniz, 1975 senesi içerisinde İsviçre’nin Zürih şehrinde dünyaya geldi. İstanbul’da Erenköy Kız Lisesi’ni bitirdikten hemen sonra yüksek öğrenim görmek amacıyla tekrardan İsviçre’ye gitti. Bir tane arkadaşının doğum günü esnasında şarkı söylerken keşif edildi ve böylelikle müzik dünyasına adım atmış oldu. Bendeniz, Türkiye’deki pop müzik tarihinin 1990’lı senelerine damga vurmayı başaran şarkıcılarından bir tanesi olarak hafızalarda yer etmiş oldu. 20’li yaşlarındayken pop müzik piyasası içerisinde ismini duyurmuş olan Bendeniz, Balıkesir ilinin Burhaniye ilçesindeki Taylıeli’nde yer alan ‘‘Daidalos Butik Otel’’e ortak oldu. Müzik kariyerine hiç bir şekilde devam etmekte olan Bendeniz, hafta sonlarında ise otelde canlı müzik yapmayı sürdürüyor..

Bendeniz’in yaşamış olduğu büyük bir değişim ise bütün izleyicileri çok şaşırtmış oldu.