İş insanlarından biri olan Selim Selimoğlu’yla çok mutlu bir evlilik devam ettiren ünlü şarkıcılardan Bengü, sosyal medya hesabı üzerinden ikinci çocuğuna hamile bir durumda bulunduğunu resmen duyurdu.

Bengü, 2018 senesi içerisinde iş insanlarından biri olan Selim Selimoğlu’yla nikah masasına oturmuş idi. 2019 senesinin Ağustos ayı içerisinde mutlu bir şekilde devam eden evliliklerini kızları Zeynep’le taçlandırmış olan çiftten çok müjdeli bir haber daha gelmiş oldu.

Eşinin yanı sıra kızıyla beraber çekilmiş olan fotoğrafını Instagram hesabı üzerinde takipçileriyle paylaşmış bulunan Bengü, ikinci defa anne olacağını duyurmuş oldu.

14 haftalık bir süreyle hamile olduğunu açık bir şekilde ifade eden 42 yaşında bulunan şarkıcı, duygularını da Bayramın sürprizinin kendileri tarafından geldiğini, Zeynep’in abla olacağını ve bir de oğullarının olacağını ifade ederken takipçilerinden de dua istedi. Ayrıca tüm takipçilerine de sevgilerini iletti. Bengü’nün yapmış olduğu söz konusu bu paylaşımına sosyal medya üzerinde de yorum yağmış oldu. Bir çok ünlü isim şarkıcıyı adeta tebrik mesajlarına boğmuş oldu.