Amerika Birleşik Devletleri asıllı TV yıldızlarından bir olan Khloe Kardashian, Oscar gecesine beyaz renkli bir elbise giyerek adeta damga vurmuş oldu. Ödül töreninin gerçekleşmesinin hemen sonrasında katılım sağladığı partiden de bir takım fotoğraflar paylaşmış olan Khloe, beyaz renkli elbisesi ile kendisini takip edenlerden çok büyük bir ilgi görmüş oldu.

Kim Kardashian’in kardeşi olarak kamuoyunda tanınan Khloe Kardashian, beyaz renkli elbisesi ile birlikte Oscar törenin hemen ardından gerçekleştirilen partinin en fazla konuşulan isimlerinden biri olarak öne çıktı.

Beyoncé ile birlikte Jay-Z’nin Oscar töreninden hemen sonra partisine katılım sağlamadan öncesinde beyaz renge sahip ve dekolteli kıyafeti ile poz vermiş olan ünlü Televizyon yıldızı Khloe Kardashian kendisini takip edenlerden tam tamına 2,5 milyon tane beğeni almış oldu. Khloe Kardashian’in tören esnasında giymiş olduğu beyaz renkli elbisesi de Nicolas Jebran imzası taşımakta.

Khloe Kardashian son dönemlerde yapmış olduğu her bir paylaşımla dikkatleri üstüne çekmeyi de başarıyor. Yapmış olduğu fotoğraf paylaşımlarıyla takipçilerinin yüreklerini hoplatan Kardashian her bir fotoğrafına da milyonlarca beğeni almaya alışmış biri gözüküyor. Kardashian’ın fotoğraflarının altına ünlü isimlerden de yorum yazanlar oluyor.