Acun Ilıcalı’dan geçmiş olduğumuz günlerde boşanmış olan fenomenlerden Şeyma Subaşı, amuda kalkmış olduğu bikinili fotoğrafından dolayı adeta olay oldu.

Acun Ilıcalı’dan boşanmış olan sosyal medya fenomenlerinden Şeyma Subaşı, amuda kalkmış olduğu bikinili fotoğrafı ile birlikte sosyal medyayı adeta salladı. Şeyma Subaşı amuda kalkmış olduğu bikinili durumdaki fotoğrafını takipçilerinin beğenilerine sundu. Instagram hesabı üzerinden paylaşım yapmış olan Şeyma Subaşı’nın resmine takipçileri de hiç bir şekilde sessiz kalmadı. Şeyma Subaşı’nın takipçilerinden bir tanesi resime; ”Vay be vücudunun bütün sınırlarını zorlamışsın.” şeklinde bir yorum yaptı. Bir başka takipçisi de; ”Acun’dan ayrıldıktan sonra bu da tam olarak ne yapacağını şaşırdı.” şeklinde bir yorum yaptı.

Her söylemiş olduğu ve yapmış olduğu takipçileri tarafından çok büyük bir dikkat ile incelenmekte olan Şeyma Subaşı, en son tekrar çok ilginç satırları not olarak ekledi. Subaşı, selfie çektiği pozunun alt kısmına ”Her zaman özel bir tane plana ihtiyacınız olmaz… Bazen yalnızca nefes almanız, çok güvenmeniz, bırakmanız ve de ne olacağını görebilmeniz gerekir.” şeklinde bir not yazdı. Şeyma Subaşı ayrılmasının hemen sonrasında Amerika Birleşik Devletleri’nin yolunu tutmuş idi. Bir zaman boyunca kızı Melisa’yla tatil yapmış olan Şeyma Subaşı, sosyal medya üzerindeki paylaşımlarına ise hiç bir şekilde ara vermemişti.