Atv kanalının Akıncı adlı dizide Didem karakterini canlandıran Deren Talu vermiş olduğu pozlar ile isminden söz ettirmeyi de başarmakta. Sosyal medya hesabı üzerinden bikinili olan fotoğraflarını paylaşmış durumdaki Talu, kendisini takip edenlerin tepkisiyle karşı karşıya kalmış oldu. Kullanıcılar paylaşımın altında Ramazan ayını anımsatarak söz konusu bu pozlarını da uygunsuz bulmuş oldu.

Defne Samyeli’nin kızı olarak öne çıkan Deren Talu genç yaşta olmasına karşın kariyerinde çok emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Sosyal medya üzerinde de fazlasıyla aktif durumda bulunan güzel isim, Instagram hesabı üzerinden cesur paylaşımlara imza atmaya devam ediyor. Deren Talu, söz konusu bu fotoğrafların arasına yeni bir tanesini daha ilave etti.

Akıncı adlı dizide Didem isimli karaktere can veren Deren Talu güzelliğinden dolayı kendisine hayran bırakmakta. En son kahverengine sahip bikinisi ile karşımıza çıkmış olan çiçeği burnundaki oyuncuya adeta beğeniler yapmaktayken, Ramazan ayından dolayı bazı eleştiriler de beraberinde gelmiş oldu. Pek çok sayıda takipçi ‘Ramazan ayındayız lütfen az daha özen’ şeklindeki yorumlar ile Talu’nun bikinili pozlarının altından tepki göstermiş oldu.

Diğer taraftan New York’a gitmiş olan Defne Samyeli de Instagram hesabı üzerinden yapmakta olduğu paylaşımlarına hiç bir şekilde hız kesmeden devam etmekte.