Amerika Birleşik Devletleri asıllı ünlü ve başarılı şarkıcılardan Britney Spears, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar sayesinde dikkat çekmeyi de sürdürüyor. Amerika Birleşik Devletleri asıllı şarkıcı, en son bikinili pozlarını kendisini takip edenlerin beğenisine sunmuş oldu.

Instagram hesabı üzerinde tam tamına 23,3 milyon tane takipçisi yer alan Britney Spears’ın ”Baharı bekleyemem” şeklindeki bir not yazarak yapmış olduğu paylaşıma 500.000 tanenin üstünde beğeninin yanı sıra binlerce sayıda yorum da gelmiş oldu. Britney Spears’ın yapmış olduğu bu paylaşımını ünlü şarkıcılardan Miley Cyrus’un beğenmiş olması da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil.

Diğer taraftan ise, Britney Spears’ın klipleri içerisindeki temayı açık bir şekilde yansıtmakta olan on tane odadan meydana gelen The Zone yakın bir zamanda açılmış olacak. ”Britney Spears deneyim merkezi” şeklinde lanse edilerek tanıtımı yapılan The Zone artık tamamlanmaya çok daha yakın. Spears’ın hayranlarına özel olarak tasarlanmış olan sergi alanı şarkıcının klipleri üzerindeki temayı açıkça yansıtmakta olan on tane odadan meydana geliyor.

Los Angeles’da yer alan en ünlü Alışveriş Merkezleri’nden The Grove’un hemen karşı tarafına inşa edilmiş olan The Zone ödüle sahip prodüksiyon tasarımcılarından da çok büyük bir destek aldı