Oyunculuk yapan eşi Naz Elmas ile Muğla ilinde tatil yapmaya devam eden iş insanlarından Erol Özmandıracı, sosyal medya hesabı üzerinden eşiyle tatilde çekilen fotoğraflarını paylaştı. Naz Elmas’ın bir kare içerisinde eşinin kucağında poz vermiş olması da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı.

Çok sık bir şekilde fotoğraflarına yapmış olduğu photoshopların ortaya çıkmaya başlamasıyla gündem olmayı sürdüren Naz Elmas, bu defa ise eşiyle vermiş olduğu pozdan dolayı adından söz ettirmiş oldu.

İşlere çok kısa bir ara vermiş olan Erol Özmandıracı ile birlikte Naz Elmas hafta sonunda tatil yapmak için Göcek’i tercih etmiş oldu. Şubat ayının son günlerinde denize girmiş olan çift yapmış oldukları bazı paylaşımlardan dolayı da takipçilerini şaşırtmış oldu. Göcek içerisinde tekneleri ile çok eğlenceli anlar geçirmiş olan Özmandıracı, çekilmiş olan bu kareleri ise ‘Şubat ayında Göcek bir başkadır. Fazlasıyla soğuk ancak bize ne…’ şeklindeki bir notla sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmış oldu.

Ünlü bir durumdaki iş insanının yapmış olduğu paylaşımda eşinin sütyensiz olan halleri de dikkatleri çekmiş oldu. Çok sık bir şekilde fotoğraflar üzerinde kendisini ince göstermeye çalışmış olan Elmas, bir kare içerisinde de eşinin kucağında poz vermiş oldu. Elmas, sosyal medya hesabı üzerinden da arka arkaya siyah elbisesi bulunan pozlarını paylaşmış oldu.