Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar sebebiyle isminden söz ettirmeyi sürdüren ünlü stilistlerden biri olan Eliz Sokuçoğlu, Instagram platformunun hikayeler adlı bölümüne eklemiş olduğu son videoyla birlikte spora karşı adeta bir tutkun olduğunu bir defa daha net bir şekilde kanıtlamış oldu.

Spor yapmış olduğu anları kendisini takip edenlerle paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmemiş olan Sokuçoğlu, bu defa ise gitmiş olduğu bir tatil beldesi içinde bikinisiyle spor yapmaya başladığı anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Instagram platformu üzerinde tam tamına 269.000 tane takipçisi olan Sakuçoğlu, geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde paylaştığı; ”Spor yaşama tutunmanın önemli bir dalıdır” ifadelerini yazdığı bir paylaşımdan dolayı da dikkatleri çekmeyi başarmıştı.

Eliz Sokuçoğlu Kim?

Daha 14 yaşında olduğu dönemlerde ikamet ettiği kentteki bir mağaza içerisinde harçlığını çıkartabilmek amacıyla çalışmaya başlamış olan Eliz Sakuçoğlu Antakya ilinde dünyaya gelmiştir. 6 yaşına girdiğinde ailesiyle beraber Almanya’ya taşınmış ve okul eğitimlerini de bu kent içerisinde almıştır. Bremen kenti içerisinde yaşamaya ve orda ünlülerin alışveriş yapmış olduğu bir tane mağazanın atölye kısmında tasarımcılık yapmaya başlayarak sektöre adımını atmıştır..

Annesi ile babasının boşanma kararı almasından sonra İstanbul iline taşınmış, Gaye Sökmen Ajans’la anlaşma yaparak fotomodellik yapmaya başlamış biridir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi içerisine ortalama olarak sekiz ay kadar bir eğitim aldıktan hemen sonrasında; Hülya Koçyiğit ile birlikte Ediz Hun gibi çok usta ve ünlü isimlerin yer aldığı Asla Unutma isimli dizi içerisinde rol alarak oynamıştır..