Denizli’de Afyonlular Derneğinin Başkanı görevinde bulunan Raşit Özdemir ile yönetim kurulunun üyeleri Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan’a ziyarette bulundu.

Dernek Başkanı görevinde bulunan Özdemir, ”Denizli ili içerisinde yaşamını sürdüren yaklaşık 80.000 tane Afyonlunun sizin sürekli yanınızda olduğunu bilmenizi istemekteyiz” ifadelerine yer verirken Başkan
görevindeki Osman Zolan, ”Beraber çok daha iyiye çok daha güzele doğru yürüyeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan, Denizli Afyonlular Derneği’nin Başkanı görevinde bulunan Raşit Özdemir ve de yönetim kurulunun üyelerini kabul etti. Denizli’deki Afyonlular Derneğinin Başkanı görevinde bulunan Raşit Özdemir, kendilerini misafirperverlik ile karşılamış olan Başkan Osman Zolan’a da teşekkürlerini iletti. Özdemir açıklaması içerisinde; ”Denizli ilinde yaşamını sürdüren yaklaşık olarak 80.000 tane Afyonlunun sizlerin her zaman yanınızda bulunduğunuz bilmenizi istiyoruz. Şehrimize vermiş olduğunuz hizmetler ve de emeklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz” ifadeleri ile konuşmasını sürdürdür.

Başkan görevinde bulunan Osman Zolan da, ziyaretten duymuş olduğu memnuniyetinden bahsetti. Başkan görevindeki Osman Zolan, ”Denizli ilimize gelenlerin arasında Afyonlular ilk sırada yer alıyor. Afyonlu kardeşlerimiz ile iç içe girmiş bir haldeyiz. Sınır ve de ticari açıdan bir birlikteliğimiz mevcut. Burada beraber yaşamaktayız” ifadelerine de açık bir şekilde yer verdi.