Katılmış olduğu moda programı ile birlikte ün kazanan ve daha sonra cinsiyet değiştirme konusunda bir operasyon geçirip Neslihan olan ismini Doruk Doğrusöz şeklinde değiştirmiş bulunan ünlü fenomen, sporcu bir durumdaki sevgilisinden ayrılmasının ardından ünlü şarkıcılardan Sevda Demirel’le el ele bir şekilde objektiflere yakalandı. Geçmiş olduğumuz gün rahatsızlanıp hastanelik olduğu bilgisine ulaşılan çiftten Demirel, muhabirler ile sohbet ettiği esnada evlilik bombasını da patlatmış oldu.

Rahatsızlandığından dolayı hızlı bir şekilde sevgilisi ile birlikte hastaneye gitmiş olan Sevda Demirel, hastanenin önünde kendilerini beklemekte bulunan muhabirlerle biraz konuştu. Uçankuş ekibinin mikrofonlarına konuşup ilişkisinin yanı sıra Doğrusöz’e tam olarak nasıl aşık olduğundan da söz eden Sevda Demirel açıklamasında; ”Ben Doruk’un paylaşmış olduğu bir tane fotoğrafına aşık olmuştum. Lakin aşkımı ona hiç bir şekilde hissettiremedim. Ben aslında ilk kez böyle bir şey hissetmiştim. Çok farklı bir enerjisi var ve fazlasıyla da yakışıklı” ifadeleriyle konuşmasını sürdürdü.

Doruk Doğrusöz de yeni ilişkisiyle ilgili olarak ”Her şey çok güzel bir şekilde devam ediyor” ifadelerine yer verdi. Evlilik ile alakalı olarakta konuşma gerçekleştiren Doğrusöz sonrasında ise ”Niçin olmasın” ifadelerine yer vererek evlilik sinyalini vermiş oldu.