Bir dönemler Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’yla yedikleri içtikleri hiç bir şekilde ayrı gitmemekte olan Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin, çiftin boşanması ile birlikte tarafını seçip Subaşı’yı tamamen sildi.

Ünlü şarkıcılardan Seda Sayan’ın Sinan Engin’den dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin, Tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’yla olan samimiyetinden dolayı sık bir şekilde gündeme gelmekte. Çiftin ani bir karar alarak boşanmasının hemen sonrasında ise Oğulcan Engin, ikilinin arasında tarafını açıkça seçmiş oldu.

Oğulcan Engin, her anı içerisinde beraber olduğu Acun Ilıcalı ve de Şeyma Subaşı’nın boşanmasının hemen sonrasında Subaşı’yı sosyal medya hesabı üzerinden silip tarafını belli etmiş oldu. Şeyma Subaşı ise Oğulcan Engin’i Instagram’ üzerinden takipten çıkartıp tepkisini açıkça belli etmiş oldu.

Şeyma Subaşı ile birlikte Oğulcan Engin, geçmiş olduğumuz yıl ”Survivor’un ‘Bil Bakalım” ismine sahip oyununda birlikte yarışmış ve birbirlerini tam olarak ne kadar iyi tanımakta olduklarını kelimeleri anlattıkları esnada belli etmişlerdi.

9 senedir devam eden birlikteliklerini 1.5 sene öncesinde nikah masasına taşımış olan Acun Ilıcalı ile birlikte Şeyma Subaşı, geçmiş olduğumuz ay içerisinde tek bir celsede boşandı. Çiftin Melisa ismini vermiş oldukları kızlarının velayeti de anne olan Subaşı’ya verilmişti.. Kısa zaman önce kızı ile Meksika’ya tatile gitmiş olan Subaşı, Fransız asıllı DJlerden Guido Senia sahil içerisinde sarmaş dolaş bir şekilde görüntülendi. Yeni bir tane aşka yelken açmış olduğu ileri sürülen Subaşı, konu ile ilgili sessizliğini korumakta.