Yılmaz Erdoğan ile Belçim Bilgin çiftinin 10 gün öncesinde boşanmış oldukları ortaya çıktı. Boşanmanın perde arkasını yazmış olan Onur Baştürk ise, çiftin Adalar Adliyesi’nde yer alan davadan sonra yemek yemiş olduklarını da açıkladı.

”Çok az kişi bilmekte, Yılmaz Erdoğan ile Belçim Bilgin’in boşandıkları Büyükada Adliyesi. Gitmişler, orda sessiz sedasız bir şekilde boşanmışlar. Daha öncesinde de burada boşanmış olan sosyetik çiftler vardı. Demek ki orda bu işlemi gerçekleştirebilmek hem daha pratik hem de çok ilginç bir biçimde romantik. Boşanma işlemi tamamlandıktan sonra By Şükrü içerisinde baş başa bir yemekte yemiş eski karı koca. Hani şehir içerisinde boşansan, ‘Hadi sonra görüşürüz, bye bye!’ deyip hemen gidersin ya. Büyükada’ya geldiğin zaman o şekilde olmuyor belli ki, ‘E hadi gelmişken birde yemek yiyelim’ diyorsun ve muhabbet etmeye başlıyorsun. Öyle hemen ‘Sen yoluna git bende yoluma, fazlasıyla mutluyum artık, sen tak artık kimi istersen koluna’ deyip Türkçe pop şarkılar dinleyemiyorsun… Belki de bu ”son tango”nun üzerinde bir film çekme kararı alır Yılmaz Erdoğan ilerleyen dönemlerde, belli olmaz.” ifadeleri ile yazdı.

Yılmaz Erdoğan ile Belçim Bilgin’in boşandıkları haberi geçtiğimiz günlerde magazin gündemine adeta bir bomba gibi düşmüş ve herkesi çok fazla şaşırtmıştı.